RE Rev2 – Raid E2

Druhá část Raid modu rozšiřuje hru o várku nových úrovní a postav.

Obsah Raid modu pro druhou epizodu čítá solidních 36 úrovní rozdělených do šesti setů po šesti. Celkem tedy 12 různých úrovní ve třech stupních obtížnosti. Solidní nášup!

 

Figura postavy

Nové postavy
– Druhá epizoda přináší hned trojici nových postav. Krom toho máte konečně možnost odemknout Ciphera, který sice byl k mání už v první epizodě ale požadavky na jeho získání lze splnit až nyní.

 

7. Pedro

X 8 Pedro

Bonus – Pedro
– Za dokončení epizody 2
– Pedro je na tom se zbraněmi podobně jako Barry – získá je velice rychle. Se schopnostmi už je to poněkud horší. Pedro má jeden unikátní aktivní předmět a to svoji sbíječku, se kterou může na malou vzdálenost působit velké škody.

 

8. Gabe

X 9 Gabe

Bonus – Gabe
– Za dokončení epizody 2
– Gabe je na tom se zbraněmi o poznání hůře. Úroveň 25 na teprve druhou zbraň, to je dost hodně. S předměty je to lepší, navíc Gabe má unikátní schopnost plošného úderu do země. Právě ten, v kombinaci se schopnostmi boje zblízka je klíčový k vytrvání do doby, než se zpřístupní další zbraňové sloty.

 

9. Leon Kennedy

X 7 Leon

Bonus – Leon
– Za získání 20 kompletních medailí se odemkne jeden z nejznámějších hrdinů série. Dvacet kompletních medailí jste mohli snadno získat už v rámci první epizody. V takovém případě dostanete Leona hned.
– Leon má výhodu v poměrně nízkých úrovních pro zisk slotů zbraní. Nicméně jeho schopnosti jsou založené na boji zblízka a to není v pozdějších úrovních moc užitečné. Těžko budete Scagdeada nebo Napada pižlat nožem. A řadových nepřátel je později příliš mnoho na to, aby jste je ničili hezky zblízka.

 

Portál misí

Mise
– Raid mod Epizody 2 nabízí 12 různých úrovní ve třech stupních obtížnosti. Celkem to je 36 úrovní rozdělených do šesti setů vždy po šesti. Odemčení setů je podmíněno ziskem určitého počtu medailí. Zpřístupnění setů dalších epizod, je pak pochopitelně podmíněno i  jejich instalací 🙂
– V této epizodě je k mání celkem 180 medailí.
– Nejtěžší mise vyžaduje úroveň postavy 68. Je to zhruba o dvacet více než nejtěžší mise první epizody.
– Nově se představí monstrum Glasp. Jinak ansábl potvor zůstává stejný (tedy i včetně potvor z minulých RE).

 

Tabule

Achievementy
– Druhá epizoda přináší 7 nových achievementů. Jeden se týká použití nové schopnosti (kterou má Pedro) a ty zbylé jsou klasikou související s dosaženou úrovní nových postav, čili dosáhnout úrovně 10 a 50.

Odměny
Zlaťáky
– Dosáhnout úrovně 10 (Pedro) – 10 000 Z
– Dosáhnout úrovně 10 (Gabe) – 10 000 Z
– Dosáhnout úrovně 10 (Leon) – 10 000 Z
Gesta
– Dosáhnout úrovně 50 (Pedro) – Gesto
– Dosáhnout úrovně 50 (Gabe) – Gesto
– Dosáhnout úrovně 50 (Leon) – Gesto
– Zabít 4 nepřátele schopnosti Sbíječka (Pedro) – Gesto