RE Rev2 – Raid E3

Třetí část Raid modu přináší zhruba tolik nového obsahu co minulá epizoda.

Obsah Raid modu pro třetí epizodu čítá dalších 36 úrovní rozdělených do šesti setů po šesti. Celkem tedy 12 různých úrovní ve třech stupních obtížnosti.

 

Figura postavy

Nové postavy
– Třetí epizoda přináší už jen dvě nové postavy.

 

10. Neil Fisher

X 10 Neil

Bonus – Neil
– Za dokončení třetí epizody se otevře jeden ze záporáků hry. Neil není nic extra. Rychle si získá všechny zbraně, ale pomalu získá schopnosti. Navíc začíná s ovládáním sniperky, což není zrovna univerzální zbraň.

 

11. Chris Redfield

X 10 Chris

Bonus – Chris
– Za získání 30 kompletních medailí se odemkne vůbec první hrdina RE série. Třicet kompletních medailí jste mohli získat už v rámci první epizody. Pravděpodobně Chrise získáte jakmile doinstalujete třetí epizodu.
– Chris je solidní borec. Čtyři zbraně zbraně bude mít rychle, tři aktivní schopnosti (předměty) také. Zato s klasickými pasivními schopnostmi to bude velice těžké. V tomhle směru Chris patří k nejhorším, protože potřebovat pro třetí slot úroveň 55, to je opravdu hodně. Výhodou Chrise však je jeho unikátní aktivní schopnost a to omezená nesmrtelnost. Právě to dělá z Chrise skvělou postavu na boj s těžkými monstry.

 

Portál misí

Mise
– Raid mod Epizody 3 má na počet stejný obsah jako v epizodě druhé. 12 různých úrovní ve třech stupních obtížnosti. Celkem to je 36 úrovní rozdělených do šesti setů vždy po šesti. Odemčení setů je podmíněno ziskem určitého počtu medailí. Zpřístupnění setů dalších epizod, je pak pochopitelně podmíněno i  jejich instalací 🙂
– V této epizodě je k mání celkem 180 medailí.
– Nejtěžší mise vyžaduje úroveň postavy 80. Je to zhruba o deset více než nejtěžší mise druhé epizody.
– Nově se představí monstrum Durgha a také se vrátí Rasklapanje (z RE 6).

 

Tabule

Achievementy
– Třetí epizoda přináší už jen 4 nové achievementů. Všechny se vztahují na dosažení úrovní nových postav.

Odměny
Zlaťáky
– Dosáhnout úrovně 10 (Neil) – 10 000 Z
– Dosáhnout úrovně 10 (Chris) – 10 000 Z
Gesta
– Dosáhnout úrovně 50 (Neil) – Gesto
– Dosáhnout úrovně 50 (Chris) – Gesto