RE Rev2 – Raid E4

Poslední část Raid modu.

Obsah Raid modu pro čtvrtou epizodu čítá už jen pouze 18 úrovní rozdělených do tři setů po šesti plus 1 úroveň ve finálovém setu. Celkem tedy 7 různých úrovní, přičemž 6 z nich je ve třech stupních obtížnosti a ta poslední má jen jednu obtížnost.

 

Figura postavy

Nové postavy
– Poslední epizoda přináší jen jednu novou postavu. Je však možné vyhrát několik kostýmů pro Claire a Barryho, které odpovídají kostýmům pro kampaň.

 

12. Alex Wesker

X 12 Alex

Bonus – Alex
– Dokončit Raid mod a dokončit kampaň.
– Alex vůbec není marná postava. Má unikátní schopnost na zmatení nepřátel, což pomůže v drsných chvílích. Navíc tři sloty pro zbraně a čtyři pro schopnosti získá velmi rychle.

 

Portál misí

Mise
– Raid mod Epizody 4 má už jen pár nových úrovní, konkrétně 6 různých úrovní ve třech stupních obtížnosti a 1 úroveň v jednom stupni obtížnosti. Celkem to je 19 úrovní. Odemčení setů je podmíněno ziskem určitého počtu medailí.
– V této epizodě je k mání celkem 95 medailí.
– Nejtěžší, finálová, mise vyžaduje úroveň postavy 85.
– Nově se představí monstrum Mutovaný Neil a také Alex.
– Závěrečný set, který nabízí jen jednu úroveň je právě o finálovém boji s Alex. Jde takřka o stejnou situaci jako v kampani.

Code Red
– Pokud dohrajete všechny úrovně, odemkne se pro každou z úrovní čtvrtý stupeň obtížností zvaný červený kód. Jde o extrémní obtížnost v níž mají nepřátelé úrovně vysoko přes 100, avšak doporučená úroveň je jen 90. To znamená, že zisk kompletních medailí je velice náročný.
– K dispozici tedy máte dalších 8 setů úrovní po šesti plus opět finálovou úroveň s Alex. Tedy 49 dalších úrovní, jejichž překonání vám dá pořádně zabrat, natož abyste vyhráli kompletní medaile. Teprve tehdy můžete Raid mód považovat za definitivně splněný, tedy dokud si nepořídíte patřičné DLC s novým obsahem 🙂

 

Tabule

Achievementy
– Třetí epizoda přináší 6 nových achievementů. Většina se vztahuje k nové obtížnosti.

Odměny
Zlaťáky
– Dosáhnout úrovně 10 (Alex) – 10 000 Z
Gesta
– Dosáhnout úrovně 50 (Alex) – Gesto
– Dokončit misi na Code Red, použít jen pistole a získat medaili (nepoužití bylinky) – Gesto
– Dokončit sety I-VIII (Code Red) – Gesto
– Dokončit set Omega (Code Red) – Gesto
Ostatní
– Dokončit set Omega (Very Hard) – Odemčení vylepšení výroby součástek