RE Rev2 (DLC) – Little Miss

LM

Druhé DLC se nese v podobném duchu jako to první. Hlavním motivem je tentokrát vyplnění mezery mezi neúspěšným pokusem Alex o získání Nataliina těla a příjezdem Barryho. Opět se DLC skláda z několika scén a opět projdete již dávno viděnými oblastmi. Recyklace jako řemen.

Nepotěší ani složení hrdinek a náplň DLC. Krom Natalie tu máme Nataliino temná já, aneb Alex. Obě dvě tak musí spolupracovat. Zatímco Natalia je vyloženě skutečná a díky tomu může sbírat věci a manipulovat s předměty, Temná Natalia dokáže odhalovat monstra, přičemž sama je pro ně neviditelná. Průchod každou oblastí je založený na tom, že nejprve vyšlete Temnou Nataliu a prozkoumáte oblast. No a pak zkusíte prokličkovat mezi monstry za klasickou Nataliu. Vše je založeno pouze na tichém průchodu mezi hromadou Revenantů a hrstkou Glaspů. Naprosto stereotypní a nezáživnou kapitolu nezachrání ani občasná nutnost manipulace s bednou nebo nález kouřového granátu pro usnadnění průchodu.

DLC je zkrátka katastrofa. Navzdory tom jak je krátké, je až přehnaně natahované, nudné a postrádající obsah, který by bavil.

Hodnocení – 35%
Herní doba – 1h (+ bonusy)